.Reklam Hizmetleri

Promosyon Ürünler

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürün,Promosyon niteliğinde sunulabilmektedir.

Promosyon ürünleri, Promosyon malzemeleri :Saat, Ajanda, Defter, Sunum Dosyası, Çanta, Klasör, Kalem, Anahtarlık, Evrak Çantası, Duvar Saati, Ahşap Masa Seti, Porselen Kupa, Termos Bardak, Bloknot, Plaket, Bayrak, Flama, Kristal Plaket, Dijital Ürünler, Tükenmez Tebeşir, Tahta Silgisi, Tahta Kalemi, Mausepad, Kalemlik, Kağıtlık, T-shirt, Şapka, Flamalar, Takvim, Duvar Saatleri, Masa Saatleri, Kalemler, Kalem Setleri...

Dijital Baskı ve Araç Giydirme

Dijital Baskıİç mekan ve dış mekan 1.Sınıf baskı teknolojileri ile kendi bünyemizde yapılmaktadır. Duratrans baskı, vinil - branda baskı, folyo baskı, one way vision baskı , uygulamalı foreks-dekota baskılar, fotoblok folyo sıvamalalı baskılar, bilboard baskı, citylight baskı, megalight baskı vs.. Dijital baskıların her türü kendi bünyemizde imalatı yapılmaktadır. Firmamız da her aşamada kalite kontrolleri yapılan ürünler, müşterilerimize sorunsuz olarak teslimatları gerçekleştirilmektedir.

Araç Giydirme: Dışarıdaki yüzünüz, tüketicinin zihnindeki prestijinizdir. Firma olarak müşterilerimize araç giydirmenin önemini anlatmakta ve bu doğrultuda çözümler sunmaktayız. Tasarımlarımızda her zaman kurumsallık ön plandadır.

Açık Hava Reklamları

Satışını yaptığımız açık hava reklam ürünlerinin bakım, değişiklik ve dijital baskılarını kendi bünyemizde yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında teslim ediyoruz.
Ürünlerimiz:
- Banner Tutucular
- Fuar, Seminer, Kongre, Tanıtım ve Reklam Standları
- Broşürlük & Föylükler
- Alüminyum Poster, Afiş ve Reklam Çerçeveleri
- LED Aydınlatmalı Poster, Afiş ve Reklam Ürünleri
- Mesaj ve Bilgi Panoları
- Kaldırım Panoları & Kapı Önü Reklam Panoları
- Menü ve Info Panoları
- Poster ve Afiş Tutucular & Poster Askıları

REKLAM VE ONLİNE

Hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi için bizi arayın.